Stafi

agim-drenica

Agim Drenica Kryeredaktor

nexhmedin-gerlica

Nexhmedin Gërlica

xhema

Xhemë Buqi

Hysni Baliu
This entry was posted in Stafi. Bookmark the permalink.

4 Responses to Stafi

 1. hasan says:

  Pershendetje stafi të radiolyra
  Ju uroj sukses dhe punë të mbarë: që nga dje pasdite jam degjues i pandashem i radiolyra , i cili me pelqen shumë. Do të jem degjues i rregullt i radiolyra e cilado të më shoqero gjat të ditës,ku unë kaloj duke gërshetuar vargje poetike ,si dhe prozë….
  Me nderime hasan elshani Lubjanë !

 2. florim Morina says:

  pershendetje per mbar stafin
  pershendes me shum Rrespekt Xhem Buqin po ashtu edhe Gezim Krasniqin
  zemra ju kendoft rapsodeve

 3. Mehmet Gashi says:

  Ju përshëndes shumë me respekt një radio jashtëzakonisht e mirë dhe e pasur me muzikë për të gjitha moshat dhe brezat. Ju lumtë

 4. Flora sejdiu simnica says:

  Mirmbrema te nderuar stafit te radio Lyra ,jemi degjues te rregullt te emisjoneve te juaja jeni te mrekullueshem deshta ta perdhendes edhe mysafiren e juaj Zonjen Fikrije Murati Bajraktari me zerin e saj te mrekullueshem ju perdhendes nga Liege belgjik .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.